Briloner Vstavané LED svietidlo matný nikel, (V x priemer): 60 x 86 mm
Číslo výrobku 1434935Opis výrobku
Číslo výrobku 1434935
Moderné a energeticky úsporné vstavané LED svietidlo v praktickej 3-dielnej súprave má v interiéri individuálne použitie. Okrúhle, výkyvné bodové svietidlo s priemerom 86 mm (montážny rozmer: 68 mm) vo farbe matného niklu ponúka možnosť optimálne osvetliť váš obytný priestor teplým bielym svetlom (3 000 K). Pomocou bežného stmievača s fázovým posunom (nábehového alebo zostupového) môžete plynule regulovať jas.
Súčasťou dodávky je 3x žiarovka 5,5 W GU10 - žiarovka je vymeniteľná a presvedčí dlhou životnosťou až 20 000 hodín.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707370406
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 460 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP23 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | GU10 |
| Montážna hĺbka: | 6 cm |
| Montážny priemer: | 6,8 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 569 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 8,6 cm |
| Hĺbka: | 8,6 cm |



