Briloner Vstavané LED svietidlo matný nikel
Číslo výrobku 1434794Opis výrobku
Číslo výrobku 1434794
Moderné a energeticky úsporné vstavané LED svietidlo v praktickej 3-dielnej súprave má v interiéri individuálne použitie. Svietidlo je chránené pred prachom a striekajúcou vodou (IP65) a môžete ho individuálne použiť v kúpeľni. Okrúhle, výkyvné bodové svietidlo s priemerom 85 mm (montážny rozmer: 68 mm) vo farbe matného niklu ponúka možnosť optimálne osvetliť vašu kúpeľňu teplým bielym svetlom (3 000 K).
Súčasťou dodávky je 3x žiarovka 5 W GU10 - žiarovka je vymeniteľná a presvedčí dlhou životnosťou až 25 000 hodín.
Informácie o výrobcovi
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707353911
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Nikel |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP65 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | GU10 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Montážna hĺbka: | 6 cm |
| Montážny priemer: | 6,8 cm |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 4,7 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 442 g |
| Výška: | 7,5 cm |
| Šírka: | 8,5 cm |
| Hĺbka: | 8,5 cm |















