Ecolite LED vstavané svietidlo LADA pr. 120 mm
Číslo výrobku 5174875Opis výrobku
Číslo výrobku 5174875
Štýlové vstavané svietidlo s modernou a vysoko úspornou SMD LED technológiou. Vďaka pružinovému úchytu je možné ľahko nainštalovať napr. do sadrokartónu Je vyrobené z liateho hliníka a plastu. Verzia CCT navyše na kábli medzi driverom a svietidlom disponuje DIP prepínačom teploty chromatičnosti. Je možné tak ľubovoľne voliť medzi teplým, neutrálnym a studeným svetlom.
Na výber je niekoľko veľkostí so zodpovedajúcim výkonom. Milovníkov oblých tvarov poteší model LADA, ponúkame ale aj štvorcovú verziu RAFA.
Technické parametre:
- Farba: biela
- Farba svetla: studená biela / studená denná biela / teplá biela
- CRI: 80 Ra
- Funkcia: CCT
- Materiál: hliník / plast
- Montážna hĺbka: 20 mm
- Montážny otvor: 105 mm
- Napätie / napájanie: 220-240V
- Počet svetelných zdrojov: 1
- Celkový príkon max.: 6 W
- Priemer: 120 mm
- Stupeň krytia: IP20 (driver), IP44 (svietidlo)
- Svetelný tok celkový: 490 lm
- Chromatickosť: 3000 K / 4000 K / 6000 K
- Tvar / motív: okrúhly
- Typ zdroja: LED
- Výška: 12 mm
- Zdroj svetla súčasťou: áno
- Priemerná životnosť: 30 000 h
Napájací zdroj (driver) je súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
Ecoplanet s.r.o.
Litoměřická 280/48
418 01 Bílina
objednavky@ecoplanet.cz
8592687500086,8590849535969,8590849512984,8590849529517
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar: | Guľa |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 490 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Montážny priemer: | 10,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 250 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 12,0 cm |
| Hĺbka: | 12,0 cm |

















