Ecoplanet LED vstavané kúpeľňové svietidlo BRIX 125 x 125 x 10 mm
Číslo výrobku 1316850Opis výrobku
Číslo výrobku 1316850
LED celoplošné bezrámčekové svietidlá Ecoplanet BRIX a ROXY zaisťujú rovnomerný svit bez rušivých tieňov. Svietidlá sú primárne určené do kúpeľní alebo iných priestorov, kde je vyžadovaná vyššia ochranná trieda, t.j. ochrana proti striekajúcej vode v stupni krytia IP66. Súčasťou produktového balenia je napájací zdroj a pružinové úchyty pre montáž do SDK.
Informácie o výrobcovi
Ecoplanet s.r.o.
Litoměřická 280/48
418 01 Bílina
objednavky@ecoplanet.cz
8590849526509
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 920 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP66 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Montážny priemer: | 10,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 400 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |














