Ecoplanet LED vstavané svietidlo RAFA 225 x 225 x 10 mm
Číslo výrobku 1436872Opis výrobku
Číslo výrobku 1436872
LED vstavané svietidlá Ecoplanet LADA a RAFA sú moderné svietidlá s vysoko úspornou SMD LED technológiou, ktoré možno vďaka pružinovému úchytu ľahko nainštalovať napr. do sadrokartónu. Svietidlá sú vyrobené z liateho hliníka a plastu. Na výber máte z niekoľkých veľkostí so zodpovedajúcim výkonom 6, 12, 18 a 25 W.
Informácie o výrobcovi
Ecoplanet s.r.o.
Litoměřická 280/48
418 01 Bílina
objednavky@ecoplanet.cz
8590849536089,8590849529555,8590849513226
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 550 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Montážny priemer: | 20,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 350 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 22,5 cm |
| Hĺbka: | 22,5 cm |

















