Trio Vstavané svietidlo Rila biela matná, 1 x LED 5 W, pr. 80 mm
Číslo výrobku 1426725Opis výrobku
Číslo výrobku 1426725
Vstavané LED stropné svietidlo Trio Rila (biela matná/kov) s priemerom 80 mm a výškou 30 mm. Montážny výrez 68 mm, montážna hĺbka 50 mm.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807376456
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Tvar: | Guľa |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 370 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Montážna hĺbka: | 5 cm |
| Montážny priemer: | 6,8 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 230 g |





