Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jika Nábytkové umývadlo Tigo 800 mm

Č.výr. 5282579

  • Moderný dizajn
Informácie o výrobku
 
109,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5282579

Zabudnuté sú doby, kedy pre majiteľov malých kúpeľní neexistovalo žiadne riešenie. Stále častejšie sa stretávame s atraktívnymi konceptmi, ktoré aj stiesnený priestor premení na plnohodnotnú a funkčnú kúpeľňu. Komplexná série kúpeľňového vybavenia Jika Tigo sa s výzvou menších priestorov vysporiada naozaj hravo. Poňatie kolekcia Tigo totiž jasne ukazuje, že menšie priestor vyhradený kúpeľni vôbec nemusí znamenať zbohom vašim snom a predstavám. Tigo sa vyznačuje vynaliezavosťou v tvarovom i funkčným dizajnu jednotlivých výrobkov, ktoré sériu Tigo utvárajú. Čím menej priestoru v kúpeľni máte, tým dôležitejšia je správna voľba a rozvrhnutie kúpeľňového vybavenia. Sériou Tigo môžete vybaviť aj tú najmenšiu panelákovú kúpeľňu a pritom sa budete cítiť príjemne a pohodlne. Pre malé priestory túto radu jednoznačne odporúčame.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore