Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Háčik Retro Futures polyrezín Terrazzo

Č.výr. 1893742

  • Pekný dekoračný prvok a zároveň pomôcka v kúpeľni
  • Obratom ruky: rýchla montáž skrutkovaním
  • Malý, ale skvelý: priemer 9,7 cm a výška 10,5 cm
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1893742

Potrebujete poriadok pre vaše pohodlie? Tento baliv háčik vám pri tom môže byť spoľahlivou podporou. Biely dizajn s tmavými farebnými bodkami a vzhľadom kameňa vyzerá elegantne a vnesie do vašej oázy pokoja skvelé prírodné akcenty! Vďaka tomu je háčik optimálnym doplnkom na zavesenie vašich uterákov.

Hodí sa k vám aj do vašej kúpeľne
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Háčik je vyrobený z polyrezínu, ktorý dobre vyzerá a jednoducho sa čistí. So svojím priemerom 9,7 cm a výškou 10,5 cm si tento pekný kúsok nájde miesto v každom výklenku. Vďaka praktickej montáži skrutkovaním sa háčik dá veľmi rýchlo upevniť - a môžete ho hneď používať!

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv urobia z vašej kúpeľne skutočnú oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Háčik
Materiál:Polyrezín
Farba:Terrazzo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:45 g
Výška:10,5 cm
Šírka:9,7 cm
Dĺžka:9,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore