Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Kozmetická dóza s vekom Industrial polyrezín čierna

Č.výr. 1893924

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Vybavenie kúpeľne a drôtené koše

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1893924

Chcete dekoratívne uskladniť drobné kozmetické výrobky? Potom je pekná baliv kozmetická dóza presne to pravé pre vás! V nej môžete spolu uskladniť svoje malé kúpeľňové potreby, a tak nielen jednoducho urobiť poriadok, ale aj vytvoriť skvelý dekoračný akcent.

Hodí sa k vám aj do vašej kúpeľne
Dóza má matný čierny povrch, ktorý vašej kúpeľni dodá modernú atmosféru. So svojím zaobleným tvarom a praktickým vekom vytvára pekné akcenty a chráni vaše poklady pred nečistotami a vlhkosťou. Kozmetická dóza je vyrobená z trvácneho polyrezínu, ktorý sa dá navyše rýchlo a jednoducho čistiť. Vezmite handričku a pustite sa do toho. Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Vďaka kompaktným rozmerom 8,5 cm na výšku, šírku a hĺbku môžete dózu umiestniť aj na menších miestach.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kozmetický box
Materiál:Polyrezín
Farba:Čierny
Druh upevnenia:Skrutky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:190 g
Výška:8,5 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore