Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Šperkovnica Retro Futures sklo zlatá

Č.výr. 1893502

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Vybavenie kúpeľne a drôtené koše

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1893502

Táto baliv šperkovnica je taká pekná, že nemusí zmiznúť za zatvorenými dvierkami vašej skrinky do kúpeľne. Na poličke alebo v regáli je pekným dizajnovým prvkom. Okrem toho je to skvelé zberné miesto na všetky vaše kozmetické drobnosti a menšie doplnky, ktoré chcete mať vždy poruke.

Hodí sa k vám aj do vašej kúpeľne
Teraz máte prehľad: Priehľadný dizajn šperkovnice vám pomôže pri prehľadnom uprataní vašich pokladov. Máte ich vždy poruke v štyroch priehradkách. Pekný zlatý rám vytvára elegantný akcent. Otváranie vám uľahčuje úchytka. Korpus z vysokokvalitného skla má stabilný kovový rám. Veľkorysé rozmery šperkovnice sú 6 cm x 20 cm x 15 cm (V x Š x H), takže si všetky vaše poklady nájdu svoje miesto.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kozmetický box
Materiál:Sklo
Farba:Zlatý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:50 g
Výška:9,3 cm
Šírka:8,2 cm
Dĺžka:8,2 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore