Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Nálepka na imitáciu obkladu Retro Futures mramor bielo-sivá

Č.výr. 1893361

  • Moderný mramorový dizajn v elegantnej bielej farbe
  • Skvelý obklad - vhodný aj do vlhkých priestorov
  • Jednoduché upevnenie lepením
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
23,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1893361

Tieto baliv nálepky na imitáciu obkladu šikovne skrášlia vaše steny v kúpeľni. Aby ste si ich mohli vychutnávať kdekoľvek, môžu sa použiť aj vo vlhkých priestoroch. Na vkusnejšie steny!

Hodí sa k vám, aj do vašej kúpeľne
Nálepky presviedčajú svojím klasickým štvorcovým tvarom a jednoduchou bielou farbou. Mimoriadnym prvkom je moderný mramorový vzhľad, ktorý v každej kúpeľni vytvorí skvelé akcenty! Sú vyrobené z plastu, vďaka čomu sa veľmi jednoducho udržiavajú a sú vodovzdorné. Majú veľkosť 15 cm x 15 cm. Montáž sa vykonáva obratom ruky: Lepiacu zadnú stranu úplne jednoducho pritlačte na požadované miesto.

baliv - stvorené pre život
Kúpeľňové doplnky baliv urobia z vašej kúpeľne skutočnú oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Plast
Farba:Biely
Druh upevnenia:Lepenie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:290 g
Šírka:15,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore