Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Spirella Otočné rameno Lagune chróm 50 cm

Č.výr. 5152921

  • Držiak na uteráky s dvoma pohyblivými ramenami vedľa seba z kovu
  • Typ montáže: montáž na stenu priskrutkovaním alebo nalepením
  • Rozmery (V x Š x H): 5,5 cm x 5,5 cm x 45 cm
  • Hmotnosť: 504 g
Informácie o výrobku
28,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5152921

Držiak na uteráky Spirella Lagune otočný, chróm, 2-ramenný, 45 cm je vyrobený z kovu. Vďaka svojmu klasickému a nadčasovému dizajnu sa začlení takmer do každej kúpeľne. Je vybavený 2 otočnými tyčami s dĺžkou 45 cm. Praktické je, že sa môže buď naskrutkovať na stenu, alebo nalepiť.

Oblasť použitia a výhody
Použite držiak vo vašej kúpeľni na zavesenie uterákov. Držiak na uteráky môžete namontovať napríklad priamo vedľa vášho umývadla. Vďaka držiaku na uteráky budú vaše uteráky vždy na dosah ruky. Držiak uterákov vyrieši rýchlo a jednoducho váš problém chýbajúcich možností zavesenia vo vašej kúpeľni, a tým sa postará o viac úložného priestoru. Pohyblivé ramená držiaka na uteráky Spirella poskytujú dostatok miesta na 2 uteráky.

Montáž skrutkovaním
Najprv naznačte diery na požadovanom mieste na vašej stene. Následne ich vyvŕtajte. Potom vložte hmoždinky. Teraz môžete naskrutkovať držiak na uteráky a začať ho hneď používať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na uteráky
Materiál:Kov
Farba:Chróm lesklý
Druh upevnenia:Lepenie & skrutky
Séria:Lagune
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:504 g
Výška:6,0 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:59,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore