Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Turbo-Loc Držiak toaletného papiera z ušľachtilej ocele bez veka Quadro 16

Č.výr. 2024230

  • Systém upevňovania na stenu Turbo-Loc - špeciálne lepiace podložky na jednoduchú montáž bez skrutkovania a vŕtania
  • Extrémne pevné upevnenie na všetkých hladkých povrchoch
  • Odstránenie bez zanechania stôp
  • Držiak kotúčov toaletného papiera vo vysokej kvalite z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele
  • Rozmery (Š x V x H): 16,5 x 6,5 x 7 cm
Informácie o výrobku
 
16,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 2024230

"Systém upevňovania na stenu Turbo-Loc ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a odkladacie police, ktoré je možné jednoducho pripevniť na stenu bez skrutiek, vŕtania alebo hmoždiniek. Upevnenie je veľmi jednoduché. Upevnenie na stenu Turbo-Loc je lepiaci systém, ktorý extrémne pevne drží na všetkých hladkých povrchoch. Jednoducho odstráňte ochrannú fóliu lepiacej podložky, zafixujte držiak na požadovanom mieste a pritlačte. Potom už len zaveste vybraný doplnok. Lepiacu podložku je možné odstrániť bez zanechania stôp. Vďaka systému špeciálnych lepiacich podložiek sa dajú upevňovacie háčiky dlhodobo zaťažiť. Praktický držiak na uteráky s dvomi pohyblivými ramenami je vyrobený z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a poskytuje miesto na približne dva uteráky. Vďaka umiestneniu v blízkosti umývadla sú uteráky vždy pripravené na dosah ruky. Oba Turbo-Loc lepiace háčiky, ktoré slúžia na upevnenie na stenu pre držiak na uteráky, sú takisto vyrobené z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele a presvedčia vás moderným vzhľadom v štvorcovom, extra plochom dizajne. K tomuto doplnku sú dostupné ďalšie vhodné Wenko výrobky série Turbo-Loc. "

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na toaletný papier
Materiál:Ušľachtilá oceľ
Farba:Strieborný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:83 g
Výška:6,5 cm
Šírka:16,5 cm
Dĺžka:7,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore