Bosch Dierová píla Progressor for Wood and Metal priemer 40 mm
Číslo výrobku 1487776Opis výrobku
Číslo výrobku 1487776
Bosch dierová píla Progressor for Wood and Metal ponúka 2-násobne dlhšiu životnosť ako jej predchodca. Na lepšiu výdrž bola vybavená Bosch bimetalom s 8 % kobaltovým legovaním. Okrem toho disponuje zlepšenou progresívnou ozubenou lištou, ktorá umožňuje rýchlejšie rezy. Túto dierovú pílu použite na vŕtanie dier do dreva, suchých priečok, plastov, kovov, neželezných kovov a ušľachtilej ocele.
Vhodná pre všetky akumulátorové a sieťové vŕtacie skrutkovače.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
3165140949811,6949509240255
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Priemer uchytenie: | 40 mm |
| Dĺžka: | 44 mm |
| Materiál: | Kov |
| Vhodné pre: | Drevo, Kov |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 130 g |
| Výška: | 4,6 cm |
| Šírka: | 7,0 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |









