Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vypínač/prepínač do vlhkého prostredia IP54 šedý

Č.výr. 1123652

  • Hodí sa na montáž na omietku do interiéru aj vonkajšieho prostredia
  • Robustný kryt odolný voči poveternostným vplyvom
  • Vrátane sklopného veka
Informácie o výrobku
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len 4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1123652

Šedý vypínač/prepínač do vlhkého prostredia sa vďaka krytiu IP54 skvele hodí do vlhkých priestorov, pretože je sklopným vekom chránený pred striekajúcou vodou a prachom. Navyše sa so svojím robustným krytom vyrobeným zo špeciálneho plastu odolného voči nárazom a poveternostným vplyvom skvele hodí na použitie v interiéri aj vonku. Vypínač/prepínač sa montuje na omietku a často sa používa v pivniciach, garážach alebo zastrešených vonkajších priestoroch. Veľký pripojovací priestor krytu zaisťuje rýchlu a nekomplikovanú inštaláciu. Je určený pre menovité napätie 230 V a menovitý prúd 16 A. Vďaka sklopnému veku v antracitovej farbe sa tento vypínač lepšie začlení do prostredia.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:830 g
Výška:5,0 cm
Šírka:6,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore