Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vypínač/prepínač do vlhkých priestorov IP54 sivý

Č.výr. 4939054

  • Na montáž na omietku v interiéri aj exteriéri
  • Robustné telo odolné proti poveternostným vplyvom
  • Ochrana pred vniknutím prachu a striekajúcou vodou
Informácie o výrobku
6,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4939054

Sivý vypínač/prepínač do vlhkých priestorov je vhodný do pivníc, garáží alebo do zastrešených vonkajších priestorov na montáž na omietku. Má stabilnú, robustnú a veľkú pripojovaciu skrinku, ktorej telo je zhotovené z flexibilného špeciálneho plastu odolného proti poveternostným vplyvom. Okrem toho je chránený pred striekajúcou vodou a vniknutím prachu podľa IP54. Vzhľad je moderný, funkčný a lesklý. Menovité napätie je 230 V a menovitý prúd 16 A.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Spínače a tlačidlá
Oblasť použitia:Vonkajší
Ochrana:IP 54
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:96 g
Výška:7,7 cm
Šírka:6,9 cm
Dĺžka:5,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore