Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Baumit WU Beton Vodonepriepustný C30/37, 25 kg

Č.výr. 5381488

  • Betón s vysokou pevnosťou
  • Vodonepriepustný od hrúbky 10 cm
  • Univerzálne použitie
Informácie o výrobku
4,19 EUR
0,17 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

viac ako 300 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5381488

Vodonepriepustný betón Baumit WU Beton triedy pevnosti C30/37 s pevnosťou v tlaku po 28 dňoch min. 37 MPa. Zrnitosť cca 4 mm. Vhodný na zhotovenie nádrží, zásobníkov, vodojemov, žúmp, základov, oporných múrov, ako aj na stavby, ktoré sú trvalo vystavené účinkom tlaku podzemnej vody. Odolnosť proti priesaku vody max. do 30 mm.
Betón je možné spracovať ako bežný betón, liatím do debnenia alebo striekaním. Počas prvých dní chrániť povrch betónu pred nadmerným odparovaním vody a to napr. prekrytím fóliou, tkaninami, ošetrením povrchu vhodným ošetrovacím prostriedkom alebo kropením čistou vodou. Oddebnenie je možné až po dosiahnutí požadovanej pevnosti. Pri striekaní nanášať betón vhodným strojom určeným na striekanie betónu.
Teplota vzduchu, materiálu a podkladu nesmie počas spracovania a tuhnutia klesnúť pod +5 °C a vystúpiť nad +25 °C. Ideálna teplota pri spracovaní je 15 až 20 °C. Pri spracovaní a tuhnutí betónové plochy chrániť pred priamym slnečným žiarením, silným vetrom, dažďom a mrazom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Univerzálne
Oblasti použitia:Interiér & Exteriér
Nastavovacie výška:Iné

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore