Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Cemix Betón 25, 25 kg

Č.výr. 1461698

  • Klasický suchý betón
  • Ručné a strojové spracovanie
  • Bežné betonárske práce
Informácie o výrobku
3,39 EUR
0,14 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

200 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1461698

Klasický a veľmi obľúbený suchý betón, ktorý je vhodný na ručné a strojové spracovanie. Bežne sa používa na vytváranie združených (kontaktných) poterov určených na uloženie podlahovej krytiny (dlažba, parkety, plávajúca podlaha, PVC, koberce a pod.) v neagresívnom prostredí. Pri tomto konkrétnom použití treba dbať na odporúčanú hrúbku, ktorá je 10-50 mm. V neposlednom rade sa hojne používa aj na drobné betonárske práce, ako napr. upevnenie stĺpikov a obrubníkov, výplň plotových betónových prefabrikátov a výrobu betónových tvárnic. Tento typ betónu je vhodný aj pre konštrukcie bez nárokov na zušlachtenie materiálu. Balenie je navyše pomerne pevné a preto sa nemusíte obávať toho, že by sa Vám počas manipulácie roztrhalo.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:10,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore