Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Cemix Výplňový beton do prefabrikátov 25 kg

Č.výr. 1944800

  • Trieda pevnosti: C 25/30
  • Zrnitosť (mm): 8,0
  • Spotreba cca: 200 kg/m2 (při hr. 100 mm)
Informácie o výrobku
3,99 EUR
0,16 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

214 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1944800

Vhodný pre vyplnenie plotových tvárnic, strateného debnenia a i. Výborná tekutosť zmesi. Znižujúca možnosť tvorby výkvetov. Jednoducho zahustnitelný. Ľahko vyplňuje všetky dutiny. Vďaka svojej konzistencii sa ľahko zahladzuje povrch a znižuje námahu pri vyrovnaní povrchu. Určený pre ručné aj strojové spracovanie. Dá sa použiť ako betón na plochy s požiadavkami na vysokú pevnosť (podlahy v garážach, skladovacích halách, dielňach, pivniciach, vjazdy, chodníky apod.).

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:18,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:40,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore