Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Den Braven Lepiaci a murovací tmel na pórobetón a tehly QUARTZ PORO 25 kg

Č.výr. 4409918

  • Z prírodných materiálov
  • Na murovanie a lepenie pórobetónových tvárnic a keramických tehál
  • Na úpravu nerovných povrchov
  • Na vonkajšie a vnútorné murivo
Informácie o výrobku
4,69 EUR
0,19 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

77 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4409918

Den Braven QUARTZ PORO je suchá lepiaca malta, ktorá sa priemyselne vyrába iba z čisto prírodných materiálov, ako je napr. kremičitý alebo vápencový piesok, cement a ďalšie prímesi a prísady so zrnitosťou 0,7 mm. Malta je určená na murovanie a lepenie pórobetónových tvárnic nosných a priečkových stien (Ytong, Porfix, Hebel, Siporex, H + H a pod.) a keramických tehál. Je možné ju použiť aj na úpravu nerovných povrchov vnútorných omietok, betónov, neomietnutých pórobetónových stien a ďalších aplikácií. Jeho obrovskou výhodou je to, že sa dá použiť na vonkajšie aj vnútorné murivo a to dokonca aj do nevykurovaných priestorov. S tmelom QUARTZ PORO sa veľmi dobre pracuje a po vytvrdnutí je pevný a odolný. Každý zákazník určite ocení jeho kvalitu, ktorú ponúka za veľmi výhodnú cenu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Použitie:Stena
Oblasti použitia:Interiér & Exteriér
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,5 kg
Výška:10,0 cm
Šírka:30,0 cm
Dĺžka:47,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 79,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore