Bosch Professional Sieťový vysávač GAS 35 M AFC Set
Číslo výrobku 2660132Opis výrobku
Číslo výrobku 2660132
Bosch Professional sieťový vysávač GAS 35 M AFC
Sieťový vysávač GAS 35 M AFC Professional je mnohostranný vysávač na mokré a suché sanie s automatickým čistením filtra, ktoré zaisťuje trvalý a silný sací výkon. Ako certifikovaný vysávač triedy prachu M podľa normy EÚ pokrýva vysávanie veľkého spektra prachu pre vysokú ochranu používateľa. Antistatická výbava (vrátane hadice nezanechávajúcej stopy) zabraňuje vytváraniu statického náboja. Zásobník vysávača dosahuje objem 35 litrov. Vysávač je kompatibilný so systémom Bosch Click & Clean.
Technické parametre:
- Napätie, elektrické: 230 V
- Menovitý príkon: 1200 W
- Objem zásobníka netto: 23 l
- Objem zásobníka brutto: 35 l
- Trieda prachu, vysávač na suché a mokré sanie: M
- Trieda prachu: M
- Filtračná plocha: 6150 cm2
- Prietok vzduchu (turbína): 74 l/s
- Podtlak (turbína): 254 mb
- Typ zástrčky: typ F
- Čistý objem nádržky na vodu: 19,2 l
- Hmotnosť: 12,4 kg
Obsah balenia:
- Sieťový vysávač
- Štrbinovitá hubica, priemer 35 mm
- Odpadové vrecko
- Hadica 5 m, priemer 35 mm, antistatická, s objímkou pre náradie
- 1x plochý skladaný filter PES
- 3x 0,35m sacia trubica chrómovaná, 35 mm priemer
- Koleno
- Podlahová hubica, priemer 35 mm
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@bosch.de
3165140705417
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 380 W |
| Výkon: | 230 V |
| Objem nádrže: | 23 l |
| Materiál nádrže: | Plast |
| Dĺžka nasávacej hadice: | 5 m |
| Prídavná zásuvka: | S prídavnou zásuvkou |
| Funkcia fúkania: | Bez funkcie fúkania |
| Hubica na štrbiny: | So štrbinovou dýzou |
| Mokrá / suchá nasávacia dýza priložená: | S hubicou na mokro-suché vysávanie |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12,4 kg |
| Výška: | 58,5 cm |
| Šírka: | 70,0 cm |
| Hĺbka: | 45,0 cm |


























