Kärcher Mokro suchý vysávač WD 3 P V-17/4/20
Číslo výrobku 2075257Opis výrobku
Číslo výrobku 2075257
Viacúčelový vysávač Kärcher WD 3 P V-17/4/20 je výkonný a energeticky účinný so spotrebou iba 1000 W. Stroj, sacia hadica a podlahová hubica Clips sú dokonale zladené pre najlepšie výsledky čistenia na suchej, mokrej, jemnej alebo hrubej nečistote. Vysávač na mokré a suché vysávanie zaujme kompaktným dizajnom a robustnou plastovou nádobou s objemom 17 l, 4 m káblom, 2 m sacou hadicou a fleecovým filtračným vreckom. Vďaka jednodielnemu patrónovému filtru je možné vysávať mokré aj suché nečistoty bez výmeny filtra.
Prostredníctvom integrovanej elektrickej zásuvky s automatickým vypínačom možno pripojiť elektrické náradie, ako sú píly alebo brúsky, a priamo odsávať vznikajúce nečistoty. Funkcia ofukovania je užitočná na čistenie ťažko dostupných miest. Hadica sa ukladá zavesením na hlavu stroja, čím sa šetrí miesto. Kábel možno uložiť na káblový hák, rúrky a podlahové hubice pri nárazníku. Uzamykací systém "Pull&Push" umožňuje jednoduché otváranie a zatváranie nádoby. Rukoväť vysávača možno sňať a príslušenstvo pripojiť priamo k sacej hadici.
Funkcie
- Pre najlepší výsledok čistenia bez ohľadu na to, či sa jedná o suché alebo mokré, jemné alebo hrubé nečistoty
- Pre maximálny pracovný komfort a flexibilitu pri vysávaní
- Filtračné vrecko - 3 vrstvový fleecový materiál, extrémne odolný proti roztrhnutiu
- Odkladacia plocha pre bezpečné uloženie náradia a malých dielov ako sú napr. skrutky alebo klince
- V prípade prerušenia možno rukoväť rýchlo dočasne zaháknúť na hlavicu zariadenia
- Uzatvárací systém "Pull&Push" pre ľahké, rýchle a bezpečné otváranie a zatváranie nádoby
- Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožňuje pohodlné prenášanie zariadenia
- Kompaktný dizajn ktorý je flexibilný a všestranný
- Priestorovo úsporné úložisko zariadenia
- Zásuvka so spínacou a vypínacou automatikou pre prácu s elektrickým náradím
Súčasť balenia
Sacia hadica plastová 2 m s ohnutou rukoväťou
Odnímateľná rukoväť
Sacie rúrky plastové 2 ks 0,5 m x 35 mm
Hubica na vysávanie mokrých/suchých nečistôt: klipy
Špárová hubica
Vliesový filtračný sáčok 1 kus
Filtračná patróna 1 kus
Adaptér pre pripojenie elektrického náradia
Flexibilná sacia hadica 1 m
Otočný spínač (Zap/Vyp)
Vodiace kolieska 4 kusy
Technické špecifikácie
Materiál nádoby: plast
Objem nádrže: 17 l
Kartušový filter
Dĺžka kábla 4 m
Max. príkon 1000 W
Sací výkon: 230 W
Podtlak: 230 mbar / 23 kPa
Prietok vzduchu: 45 l/s
Hlučnosť: 74 dB(A)
Integrovaná zásuvka - menovitý príkon: 100-2100 W
Sacia hadica 2 m
Druh prúdu (V/Hz) 220-240 / 50-60
Hmotnosť bez príslušenstva 4,9 kg
Rozmery (d x š x v): 349 x 328 x 492 mm
Informácie o výrobcovi
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4054278656366,4054278655635
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výkon: | 1 000 W |
| Výkon: | 240 V |
| Objem nádrže: | 17 l |
| Materiál nádrže: | Plast |
| Dĺžka nasávacej hadice: | 2 m |
| Prídavná zásuvka: | S prídavnou zásuvkou |
| Funkcia fúkania: | S funkciou fúkania |
| Hubica na štrbiny: | So štrbinovou dýzou |
| Mokrá / suchá nasávacia dýza priložená: | S hubicou na mokro-suché vysávanie |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5,8 kg |
| Výška: | 47,0 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 39,3 cm |


























