OSRAM Žiarovka do rúry na pečenie HALOPIN OVEN G9 40W 230V
Číslo výrobku 5101852Opis výrobku
Číslo výrobku 5101852
HALOPÍN OVEN
Výhody výrobku:
- Optimálny obsah halogénov pre vysoké teploty
- Neobsahuje ortuť
Oblasti použitia:
Rúry na pečenie
Vlastnosti výrobku:
- Priemerná životnosť: 2 000 h
- Rozsah okolitej teploty: -20 °C až +300 °C
Pätica G9
Podobne ako pätica GU10, aj pätica G9 je bezzávitová. Má dva štipce, ktoré sa zacvaknúť do svietidla. Jedná sa o najmenší používaný rozmer halogénových a LED žiaroviek s napätím 230 V (tzn. vysokonapäťová žiarovka). Najčastejšie sa používa v podhľadoch, bodových svetlách či kúpeľni a WC.
Teplá biela pre odpočinok
Osvetlenie s teplou bielou farbou by sme mohli prirovnať aj k svetlu sviečky alebo západu slnka. Teplá biela navodzuje pocit pokoja, preto je táto farba vhodná do odpočivární, napríklad do spálne, detskej izby či obývačky. Ale napríklad aj na toaletu, aby vás svetlo pri nočnej alebo rannej návšteve nezobudilo.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4008321703576
Bezpečnostné pokyny
Nedotýkejte se světelného zdroje, pokud je rozbitý. Nepoužívejte, pokud je vnější světelný zdroj vadný. Světelný zdroj pro použití pouze v uzavřeném svítidle. Není určeno jako náhrada běžného osvětlení v domácnosti.
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Objímka: | G9 |
| Farba osvetľovacieho prostriedku: | Číre |
| Druh osvetľovacieho prostriedku: | Normálny |
| Ovládanie nástenným spínačom: | Ovládateľné nástenným vypínačom |
| Ovládanie prostredníctvom aplikácie: | Nie je možné ovládanie prostredníctvom aplikácie |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Žiarovka tvar: | Trubica |
| Priemer: | 14 mm |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Svetelný tok v lumenoch: | 490 lm |
| Spotreba energie: | 40 W |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Životnosť: | 2 000 h |
| Materiál: | Sklo |
| Teplota farby svetla: | 2 700 K |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 g |
| Výška: | 4,3 cm |
| Šírka: | 1,4 cm |
| Hĺbka: | 1,4 cm |


















