Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardenius Vysokotlakový čistič GE7W120

Č.výr. 1159086

  • Funkcia StartStop
  • Všestranné využitie
Informácie o výrobku
 
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1159086

Vysokotlakový čistič Gardenius GE7W120 s príkonom 1200 W je vhodným pomocníkom pri upratovacích a čistiacich prácach. Má široké využitie pri čistení priestorov okolo domu, na záhrade, v dielni a pri čistení auta. Vďaka funkcii AutoStop sa pri uvoľnení spúšte pištole okamžite zastaví motor aj prúd vody. Výhodou teda je, že sa ušetrí energia i voda. Tento vysokotlakový čistič Gardenius GE7W120 disponuje kvalitným axiálnym čerpadlom s piestom z nerezovej ocele. Má vysoko účinný a kompaktný motor s medeným vinutím, ktorý pomôže rýchlo a kvalitne vyčistiť akýkoľvek priestor. Kvalitné spracovanie prístroja a motor usadený v kove dohromady zaručujú dlhú výdrž tohto vysokotlakového čističa.

Technické údaje:

Napájanie: 230 V, 50 Hz
Výkon: 1200 W
Maximálny tlak: 100 barov
Maximálny prietok: 390 l/hod

Súčasť balenia:
- striekacia pištoľ s bezpečnostným zámkom
- nastaviteľná tryska pre bodové a plošné umývanie
- vysokotlaková hadica s bajonetovou prípojkou (5 m)
- napájací kábel so zástrčkou (5 m)
- rýchlospojka s filtrom pre prívod vody
- príslušenstvo na čistenie trysiek

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore