Kärcher Vysokotlakový čistič K 5 Power Control Flex Home&BrushAnniversaryEdition
Číslo výrobku 2630291Opis výrobku
Číslo výrobku 2630291
Vysokotlakový čistič Kärcher K 5 Power Control Flex Home&Brush - limitovaná výročná edícia so špeciálnym príslušenstvom k 90. výročiu založenia spoločnosti
Výročná edícia Kärcher K 5 Power Control Flex Home & Brush k 90. výročiu variantu so špeciálnymi farbami. Vysokotlakový čistič je možné použiť na čistenie akéhokoľvek povrchu so správnym tlakom. Aplikačný poradca integrovaný do aplikácie Kärcher Home & Garden pomáha užívateľovi nájsť správny tlak tým, že poskytuje praktické tipy pre každú situáciu a úkon čistenia - pre dokonalé výsledky čistenia.
Vysokotlakový čistič zaujme tiež systémom čistiaceho prostriedku Kärcher Plug'n'Clean pre ľahkú výmenu čistiaceho prostriedku, vysokotlakovou hadicou PremiumFlex pre väčšie pohodlie, vysoko kvalitnou hliníkovou teleskopickou rukoväťou pre ľahkú prepravu, systémom Quick Connect pre úsporu času a námahy ou na zaistenie vždy ľahko dostupného príslušenstva. Obsahuje sadu Home & Brush Kit s čističom povrchov T 5, 1 litrom čističa na kameň a fasády, 1 litrom univerzálneho čističa a umývacou kefou WB 60.
Pistole Power Control s rýchlospojkou a striekacími nástavcami
Optimálne nastavenie pre každý povrch. Tri tlakové stupne a jeden stupeň čistiaceho prostriedku. Čistenie pod kontrolou - ručenie displej zobrazuje vykonané nastavenia, adaptér Quick Connect pre ľahké upevnenie vysokotlakovej hadice a príslušenstva.
Vysokotlaková hadica PremiumFlex
Pružná hadica zaisťuje maximálnu flexibilitu a maximálnu voľnosť pohybu. Vysokotlakovú hadicu môžete ľahko navíjať a odvíjať bez toho, aby sa na nej tvorili uzly.
Mobilná aplikácia Home & Garden
Mobilná aplikácia Kärcher Home & Garden z vás urobí odborníka na čistenie. Využite všetky naše odborné znalosti Kärcher na dosiahnutie dokonalých výsledkov čistenia. Pohodlná komplexná služba - všetky informácie o zariadení, jeho aplikácii a našom servisnom portáli.
Plug'n'Clean - čistiaci systém Kärcher
Rýchlo, ľahko a pohodlne sa dá čistiaci prostriedok vďaka systému Plug'n'Clean vymeniť jednoduchým jedným pohybom.
Vynikajúci výkon
Vodou chladený motor presvedčí dlhou životnosťou a výkonnosťou.
PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 5 ROKOV pri registrácii na https://www.karcher.com/sk/sluzby/bezplatne-predlzene-zaruky-produktov/predlzena-zaruka-5-rokov-na-vysokotlakove-cistice-pre-domacnost.html
Obsah balenia
-Súprava pre domácnosť - čistič povrchov T5, čistič na kameň a fasádu 3v1 (1 l)
- Umývacia kefa
- Čistiaci prostriedok - univerzálny čistič RM 626
- Vysokotlaková pištoľ G 160 Q Power Control
- Tryska Vario Power Jet
- Rotačná tryska
- Vysokotlaková hadica 10 m PremiumFlex
- Adaptér pre pripojenie k záhradnej hadici A3/4"
Technické údaje
Druh prúdu: 230 V/50 Hz
Tlak: 20 - max. 145 bar/ 2 - 14,5 MpA
Prietok: max. 500 l/h
Plošný výkon: 40 m2/h
Teplota prívodnej vody: max. 40 °C
Príkon: 2,1 kW
Pripojovací kábel: 5 m
Hmotnosť bez príslušenstva: 12,2 kg
Hmotnosť vr. obalu: 19,8 kg
Rozmery (d x š x v): 405 x 306 x 584 mm
Informácie o výrobcovi
Alfred Kärcher SE & Co. KG
Alfred-Kärcher-Strasse 28-40
71364 Winnenden
info@karcher.com
4066529155818
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Max. Tlak: | 145 bar |
| Nasávanie vody: | S odsávaním vody |
| Umývacia kefa: | S umývacou kefou |
| Rozstrekovacia hubica: | S tryskovou rúrkou |
| Max. Teplota prívodu: | 40 °C |
| Integrovaný jemný filter na vodu: | S integrovaným jemným vodným filtrom |
| Vysokotlaková pištoľ: | S vysokotlakovou pištoľou |
| Čistič povrchu: | S čističom povrchov |
| Fréza na nečistoty: | S frézou na nečistoty |
| Výkon: | 2 100 W |
| Prepravované množstvo: | 500 l/h |
| Integrovaný bubon na hadicu: | Bez integrovaného navijaka hadice |
| Výkon: | 2 100 W |
| Prípojka záhradnej hadice (palec): | 0,5 Palec / Palce / Palců |
| Počet tlakových stupňov (ks): | 3 ks |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka kábla (m): | 5 m |
| Druh pohonu: | Elektrické |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12,2 kg |
| Výška: | 58,4 cm |
| Šírka: | 40,5 cm |
| Hĺbka: | 30,6 cm |




























