Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vysokotlakový čistič Kärcher Full Control Car & Home K 3

Č.výr. 1190149

  • S indikátorom stupňa tlaku
  • Vrátane čističa na plochy T 150
  • Vrátane čistiaceho prostriedku "Patio & Deck"
Informácie o výrobku
189,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1190149

Vysokotlakový čistič Kärcher K3 Full Control Car & Home je dokonale vhodný pre občasné použitie okolo domu. Kärcher čistič K3 Full Control Car & Home pracuje s maximálnym tlakom až 120 barov a prietokom vody 380 l/hod (0,0001 m3/s), môžete tak tento vysokotlakový čistič pustiť bez obáv na plný výkon a sledovať, ako nečistoty miznú z Vášho pozemku preč. Je úplne pripravený odstrániť sebeodolnější nečistoty. Pre maximálnu kontrolu a optimálny tlak u každého povrchu je možné nastaviť stupeň tlaku na tryske a pohodlne ho skontrolovať na displeji pištole. Plošný výkon vysokotlakového čističa je 25 m2/h.

Optimálne výsledky čistenia vďaka nastavenie tlaku
Vysokotlakový čistič Kärcher K3 Full Control Car & Home má rozsiahle príslušenstvo a umožňuje tak optimálne výsledky čistenia.
Tlak vody lze nastavit ručně na tryskové trubce Vario Power. Vysokotlaký čistič má tři různé úrovně tlaku, díky čemuž optimálně přizpůsobíte tlak povrchu, který chcete čistit. K dispozici je také režim míchání, který lze použít k nanášení čisticího prostředku.
Pre uvoľnenie tvrdých nečistôt a ich spoľahlivé odstránenie použite trysku s rotujúcim bodovým lúčom. Aj pri tejto práci je čerpadlo vnútri zariadenia chránené proti vniknutiu nečistôt vďaka integrovanému vodnému filtru.

Jednoduchá obsluha a pohodlná práca
Vďaka 6 m dlhej hadici môžete vykonávať čistenie vo veľkom okruhu. Pri dokončení práce Vám hadice nebude prekážať v ceste, pretože ju ľahko zrolujete pomocou integrovaného hadicového bubna.
Používanie a výmena čistiacich prostriedkov je jednoduchá vďaka nádržke na čistiace prostriedky na spodnej strane prístroja.
Teleskopická rukoväť, dve kolesá s ľahkým chodom a podstavec pre väčšiu stabilitu uľahčujú prácu s vysokotlakovým čističom Kärcher K3 Full Control Car & Home. Podstavec je možné použiť ako prídavnú rukoväť, takže tento čistič môžete ľahko prepravovať a ukladať.

Sada na čistenie auta - Car-Kit
Vysokotlakový čistič je vybavený rozsiahlym príslušenstvom na dôkladné čistenie automobilov (Car-Kit) a čistenie okolo domu (Home-Kit).
Car-Kit obsahuje dve príslušenstva na dôkladné vyčistenie Vášho automobilu. Za prvé, umývacia kefa, pomocou ktorého možno odstrániť šedý povlak. Za druhé potom penovou trysku s dobre priľnavou penou a maximálna rozpúšťacia silou proti špine. Súprava tiež obsahuje 500 ml autošampónu značky Kärcher.

Upratovanie okolo domu pomocou súpravy Home-Kit
Súprava Home-Kit obsahuje čistič plôch T150 a 500 ml čistiaceho prostriedku "Patio & Deck". S čistiacim prostriedkom T150 možno čistiť aj väčšie povrchy veľmi ľahko.

Dodávka
- Home-Kit
- Car-Kit

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prepravované množstvo:380 l/h
Max. Tlak:120 bar
Výkon:1 600 W
Automatické navíjanie kábla:Nie
Fréza na nečistoty:Áno
Čistič povrchu:Áno
Vysokotlaková pištoľ:Áno
Integrovaný bubon na hadicu:Nie
Integrovaný jemný filter na vodu:Áno
Max. Teplota prívodu:40 °C
Nádrž na čistiaci prostriedok:Nie
Dĺžka hadice:6 m
Rozstrekovacia hubica:Áno
Umývacia kefa:Áno
Nasávanie vody:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:10,7 kg
Výška:42,7 cm
Šírka:29,3 cm
Dĺžka:49,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore