5.12.2019 16:24


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Vysokotlakový čistič Kärcher Full Control Car & Home K 3

Č.výr. 1190149
  • S indikátorom stupňa tlaku
  • Vrátane čističa na plochy T 150
  • Vrátane čistiaceho prostriedku "Patio & Deck"
Informácie o výrobku
189,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1190149

Vysokotlakový čistič Kärcher K 3 Full Control Car & Home vrátane bubna na hadicu je ideálny na príležitostné použitie okolo domu. Pre maximálnu kontrolu a ideálny tlak pri každom povrchu je možné stupeň tlaku nastaviť na oceľovej rúrke a pohodlne kontrolovať na ukazovateli pištole.

Vysokotlakový čistič disponuje rozsiahlym príslušenstvom pre dôkladné čistenie auta (Car Kit), ako aj čistenie okolo domu (Home Kit):

Súprava Car Kit obsahuje umývaciu kefku na uvoľnenie sivého povlaku, penovú dýzu pre dobre priľnavú penu a maximálnu čistiacu schopnosť, ako aj autošampón s objemom 500 ml. Súprava Home Kit obsahuje čistič na plochy T 150 a čistiaci prostriedok 500 ml "Patio & Deck".

Vysokotlakový čistič ďalej disponuje výbavou, ako sú dve kolieska s ľahkým chodom, vysokotlaková hadica s dĺžkou 6 m, fréza na nečistoty s rotujúcim bodovým lúčom proti odolným nečistotám, vodný filter na ochranu čerpadla pred vniknutím čiastočiek nečistôt, podstavec pre vyššiu stabilitu a vyťahovateľná teleskopická rukoväť.

Plošný výkon 25 m2/h.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Max. Tlak:
120 bar

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
10,7 kg
Výška:
42,7 cm
Šírka:
29,3 cm
Dĺžka:
49,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore