Sanotechnik Sprchová zástena Walk In Elite 195 cm x 120 cm číre sklo chróm

Č.výr. 1405190

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Walk-in sprchové kúty

Popis výrobku

Č.výr. 1405190

Sanotechnik sprchová zástena Walk In Elite dokáže presvedčiť kombináciou elegantného dizajnu a funkčnosti a je tak ideálnym spoločníkom v každodennom živote. Doprajte si zakaždým nový zážitok pri sprchovaní v priestrannej sprche a príjemne uvoľnení odštartujte nový deň.

Vizuálne atraktívna sprchová zástena s posuvnými dverami
Čiastočne orámované jednovrstvové bezpečnostné sklo (6 mm) má posuvné dvere, ktoré nezaberajú veľa miesta a umožňujú pohodlný vstup do sprchy. Následne dvere kompletne vysuňte a zabezpečte tak ochranu pred striekajúcou vodou. Vo vysokokvalitnom vyhotovení s pochrómovaním s dizajnovými dvojitými kolieskami a plochými hliníkovými profilmi je sklenená zástena skutočným magnetom pre oči a aj pri nepoužívajú opticky zvyšuje hodnotu vašej kúpeľne.

Pohodlný vstup do kúpacieho priestoru
Fixný prvok s posuvnými dverami môžete inštalovať aj zarovno s podlahou na pohodlné a bezbariérové používanie. Pri vstupovaní a vystupovaní do/zo sprchy sa nemusíte obávať, že sa potknete. Alternatívnym riešením je inštalácia v kombinácii so sprchovou vaničkou.

Jednoduché čistenie skla
Sprchovanie musí lahodiť aj očiam, preto sa pravé sklo vyznačuje vlastnosťami, vďaka ktorým sa jednoducho čistí a uľahčuje vám prácu. Navyše vďaka čiastočnému orámovaniu má zástena podstatne menej kútov, na ktorých sa môžu usádzať nečistoty a usadeniny. Sklenenú stenu môžete udržiavať v čistote pri vynakladaní len malého úsilia a nákladov.

Nekomplikovaná montáž
Na dosiahnutie optimálneho zážitku pri sprchovaní sa sprchová zástena montuje prednostne v rohoch. Okolité steny vytvárajú takmer kompletne ohraničený priestor na sprchovanie. Nerovnosti v stene môžete bez problémov vyrovnať prostredníctvom rozsahu prestavenia 2 cm (118 cm - 120 cm). Potrebný materiál na montáž vrátane ľahko zrozumiteľného návodu je zahrnutý v dodávke.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Tvar:Obdĺžnik
Materiál:Bezpečnostné sklo
Rám:Čiastočný rám
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:39,0 kg
Výška:195,0 cm
Šírka:118,0 cm
Dĺžka:116,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore