Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Držiak na WC kefu Industrial polyrezín čierny

Č.výr. 1893668

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

WC kefy a vešiaky na uteráky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1893668

Vnáša štruktúru do vášho života: baliv držiak na WC kefu pomôže nielen udržiavať toaletu v čistote, ale aj opticky zvýši hodnotu vašej kúpeľne. Jednoduchý otvorený tvar dopĺňa skvelý ryhovaný dizajn. Vaše často používané miesto na relax tak získa živú atmosféru.

Patrí do každej kúpeľne
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. S výškou 36,5 cm a priemerom 9,1 cm môžete držiak voľne umiestniť v blízkosti WC bez vŕtania. Z hľadiska materiálu ide o robustný polyrezín, ktorý vás navyše presvedčí jednoduchou údržbou a dlhou životnosťou. Vymeniteľná hlava kefy s priemerom 7,5 cm (veľkosť M) šetrí vašu peňaženku a životné prostredie.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní! Kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály. Pretože si myslíme, že držiak na WC kefu by nemal len dobre vyzerať, ale mal by byť aj odolný a vyhovovať každodenným požiadavkám - aby ste sa z neho mohli dlho tešiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na WC kefu
Oblasť použitia:Voľne stojací
Materiál:Polyresin
Farba:Čierny
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:390 g
Výška:36,5 cm
Šírka:9,1 cm
Dĺžka:9,1 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore