Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Držiak na WC kefu Retro Futures polyrezín Terrazzo

Č.výr. 1893627

  • Pôsobivý kamenný dizajn
  • Voľne stojaci a ľubovoľne umiestniteľný
  • Pre dobro životného prostredia: vymeniteľná hlava kefy
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
15,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1893627

Máte radi nekonvenčnosť? baliv držiak na WC kefu Terrazzo je pestrým dekoratívnym prvkom vo vašej oáze pokoja. Jeho okrúhly podstavec má bielu farbu a farebné akcenty so vzhľadom kameňa sa postarajú o jeho pôsobivý vzhľad. Kovová rukoväť ešte zvýrazňuje moderný dizajn držiaka na kefu.

Patrí do každej kúpeľne
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Držiak na kefu môžete ľubovoľne umiestniť vo vašej kúpeľni. Najlepšie priamo pri WC, kefu tak máte vždy poruke. S priemerom 8,5 cm a výškou 36 cm si všade nájde miesto. Držiak na kefu je vyrobený z polyrezínu, vďaka čomu je mimoriadne robustný a umožňuje jednoduché udržiavanie. Hlava kefy sa dá vymeniť, aby sa chránilo životné prostredie a šetrila vaša peňaženka. Má priemer 7,5 cm (veľkosť M).

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní! Kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály. Pretože si myslíme, že držiak na WC kefu by nemal len dobre vyzerať, ale mal by byť aj odolný a vyhovovať každodenným požiadavkám - aby ste sa z neho mohli dlho tešiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na WC kefu
Oblasť použitia:Voľne stojací
Materiál:Polyresin
Farba:Terrazzo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:583 g
Výška:36,0 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore