Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

baliv Miska na mydlo Retro Futures sklo jantárovo-zlatá

Č.výr. 1893445

  • Elegantný priehľadný vzhľad
  • Možnosť voľného umiestnenia a bez vŕtania
  • Pre dobro životného prostredia: vymeniteľná hlava kefy
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
26,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1893445

Máte radi prehľad? S baliv držiakom na WC kefu vašu kúpeľňu nielen opticky pozdvihnete, ale zabezpečíte aj bezchybnú čistotu. Vďaka priehľadnému vzhľadu a skvelému mixu farieb získate praktického a súčasne atraktívneho pomocníka do kúpeľne. Valcový dizajn je uzavretý vekom, ktoré chráni pred prachom a zápachmi.

Patrí do každej kúpeľne
Prišli ste tomu na chuť? V rovnakom štýle máme pre vás ešte ďalšie fantastické kúpeľňové doplnky: Aby všetko ladilo. Pri úzkom priemere 8,1 cm má výšku 39 cm. Môžete ho postaviť voľne a bez vŕtania. Vďaka tomu si nájde vhodné miesto aj v úzkych výklenkoch. Na výrobu držiaka na WC kefu bolo použité vysokokvalitné sklo. Nielen že vyzerá pekne, ale dá sa aj rýchlo a jednoducho čistiť. Dobrý pre životné prostredie aj pre vašu peňaženku: Hlava kefy vo veľkosti S (priemer 6,5 cm) sa dá vymeniť.

baliv - stvorené pre život
baliv kúpeľňové doplnky spravia z vašej kúpeľne oázu pokoja. So svojím skvelým dizajnom sa k sebe nielen výborne hodia, ale vyzerajú atraktívne dokonca aj s fľakmi od zubnej pasty. Pri baliv ide ruka v ruke kvalita a dizajn. Na ešte väčšiu zábavu pri umývaní! Kladieme veľký dôraz na kvalitné materiály. Pretože si myslíme, že držiak na WC kefu by nemal len dobre vyzerať, ale mal by byť aj odolný a vyhovovať každodenným požiadavkám - aby ste sa z neho mohli dlho tešiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na WC kefu
Oblasť použitia:Voľne stojací
Materiál:Sklo
Farba:Hnedý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:910 g
Výška:39,0 cm
Šírka:8,1 cm
Dĺžka:8,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore