Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

CMI Držiak uterákov otočný S 200

Č.výr. 4489720

  • Držiak na uteráky s dvoma pohyblivými ramenami z kovu
  • Rozmery (V x Š x H): 7 cm x 5 cm x 40 cm
  • Druh montáže: Montáž na stenu priskrutkovaním
  • Hmotnosť: 402 g
  • Upevňovací materiál na montáž na stenu je súčasťou dodávky
Informácie o výrobku
14,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4489720

Držiak na uteráky S 200 je otočný, pochrómovaný, 2-ramenný s dĺžkou ramena 40 cm, určený na nástennú montáž a vyrobený z pochrómovaného kovu. Je vybavený 2 otočnými tyčami s dĺžkou 40 cm. Ramená sú nad sebou. Držiak na uteráky môžete jednoducho pripevniť na stenu. Potrebný upevňovací materiál je súčasťou balenia.

Oblasť použitia a výhody
Použite držiak vo vašej kúpeľni na zavesenie uterákov. Držiak na uteráky môžete namontovať napríklad priamo vedľa vášho umývadla. Vďaka držiaku na uteráky budú vaše uteráky vždy na dosah ruky. Držiak na uteráky vyrieši rýchlo a jednoducho váš problém chýbajúcich možností zavesenia v malých kúpeľniach, a tým sa postará o viac úložného priestoru. Pohyblivé ramená poskytujú dostatok miesta na 2 uteráky.

Montáž
Naznačte diery na požadovanom montážnom mieste a následne ich vyvŕtajte. Potom vložte hmoždinky. Držiak na uteráky musíte teraz už len naskrutkovať a môžete ho používať podľa opisu vyššie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh upevnenia:Skrutky
Druh:Držiak na uteráky
Oblasť použitia:Montovaný na stenu
Materiál:Kov
Séria:S 200
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:402 g
Výška:7,0 cm
Šírka:40,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore