Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX WC kefa s čističom okrajov

Č.výr. 3392180

  • Materiál: kefa - polypropylén a drôt, rukoväť - plast
  • Farba: biela
  • Celková dĺžka: 34 cm
Informácie o výrobku
1,79 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

19 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3392180

LUX-TOOLS hlavica WC kefa má čistič okrajov misy, priemer 7,5 cm a dĺžku štetky 6 cm. Výrobok je vybavený čističom okrajov misy. Materiál kefy je z polypropylénu a drôtu. Rukoväť je vyrobená z plastu a má bielu farbu. Celková dĺžka je 34 cm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:WC kefa
Materiál:Plast
Farba:Biely
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:70 g
Výška:34,0 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore