Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Tesa Držiak na zubné kefky kovový

Č.výr. 4986535

  • Pre elektrické a takmer všetky klasické zubné kefky
  • Namiesto vŕtania jednoducho prilepiť, odstránenie bez stôp
  • Udrží až 2 kg
Informácie o výrobku
 
9,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4986535

Ak hľadáte držiak na zubné kefky, ktorý sa rýchlo a čisto pripevňuje, mali byste sa podrobnejšie pozrieť na upevnenie pomocou lepiacich prúžkov Tesa Powerstrip. Sú vodeodolné a ľahko sa prilepujú vo vlhkých priestoroch. Aj priamo pod sprchou garantujú bezpečné pripevnenie takmer všetkých elektrických a klasických zubných kefiek až do hmotnosti dvoch kilogramov. A to bez vŕtania, hmoždiniek a skrutiek! S inovatívnym držiakom na zubné kefky od firmy Tesa šetríte obkladačky vo Vašej kúpelni, pretože lepiace prúžky sú bez problémov a zbytkov odstrániteľné.

Aby lepiace prúžky Powerstrips dosiahli plnú pevnosť pri lepení, zohľadnite nasledujúce pokyny:
1. Pred aplikáciou podklad starostlivo očistite priloženým obrúskom napusteným primerom
2. Lepiaci prúžok pevne pritlačte najmenej na päť sekúnd
3. Pri práci s lepiacimi prúžkami Powerstrips sa vyhnite tomu, aby ste sa prstami dotkli už obnažených lepiacich plôch. To by mohlo negatívne ovplyvniť priľnavosť.

Pre bezozbytkové odstránenie držiaku na zubné kefky uchopte voľný koniec prúžku a pomaly ho paralelne s podkladom vytiahnite.

Držiak na zubné kefky nie je vhodný pre použitie na polystyrén, molitán, na podklady s antiadhéznou úpravou alebo pórovitých materiáloch.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh upevnenia:Lepenie
Druh:Držiak na uteráky
Oblasť použitia:Montovaný na stenu
Materiál:Kov
Farba:Ušľachtilá oceľ
Rozmery a hmotnosť
Výška:6,0 cm
Šírka:2,6 cm
Dĺžka:1,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore