Tesa Prémiový háčik samolepiaci guľatý lesklý

Č.výr. 5149034

  • Samolepiace - rýchle a ľahké pripevnenie bez vŕtania
  • Udrží až 8 kg
  • Ideálne pre použitie napr. v kuchyni a kúpelni
Informácie o výrobku
28,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5149034

Samolepiace háčiky z Tesa série Powerbutton sa dajú pripevniť na stenu bez vŕtania a bez zbytku opäť odstrániť. Chrómovaný Tesa Powerbutton Deluxe guľatý háčik je vyrobený z nerezovej ocele a spoľahlivo udrží predmety do 8 kg. Vďaka tejto veľkej prídržnej sile sa skvelo hodí napr. k použitiu v kuchyni alebo kúpelni, pretože je odolný voči vode a teplotne stály. Ak by ste chceli zavesiť osušky do sauny, koženú bundu alebo ťažký župan, potom je háčik Powerbutton ideálnym riešením. V porovnaní s bežnými metódami zabránite poškodeniu podkladu, pretože nepotrebujete žiadne skrutky alebo hmoždinky. Inovatívne patentované samolepiace riešenie sa vyznačuje predovšetkým vďaka osvedčenej vysokej kvalite značky Tesa. Nechajte vŕtačku v skrini a uľahčite si život so značkou Tesa!
Aby bola zaručená maximálna prídržná sila háčika, dodržujte pri aplikácii nasledujúce pokyny: najprv dôkladne očistite povrch, na ktorý chcete háčik prilepiť. Pomocou lepiacej pásky v tvare krúžku pripevnite adaptér a vyplňte ho pribaleným tekutým lepidlom. Počkajte dvanásť hodín a nechajte lepidlo vytvrdnúť. Potom môžete na adaptér upevniť háčik a na ňho zavesiť požadované predmety. Rovnako ľahké je aj jeho odstránenie: vezmite klieště a uvoľnite adaptér zo steny jeho otáčaním. Zbytky lepidla potom môžete úplne odstrániť bežnou škrabkou.

Nedrží na omietke, tapete, PE, PTFE alebo PP a nedá sa bez zbytku odstrániť z omietky alebo tapety.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh upevnenia:Lepenie
Druh:Držiak na uteráky
Oblasť použitia:Montovaný na stenu
Materiál:Kov
Farba:Chróm
Rozmery a hmotnosť
Výška:5,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:3,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore