Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Tesa Prémiový háčik samolepiaci hranatý nehrdzavejúca oceľ

Č.výr. 5149067

  • Samolepiaci - rýchle a jednoduché pripevnenie bez vŕtania
  • Udrží až 6 kg
  • Ideálny pre použitie napr. v kuchyni a kúpeľni
Informácie o výrobku
18,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5149067

Samolepiace háčiky z Tesa série Powerbutton je možné pripevniť na stenu bez vŕtania a bez zbytku opäť odstrániť. Tesa Powerbutton Classic dvojitý háčik je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a spoľahlivo udrží predmety do 6 kg. Vďaka tejto veľkej prídržnej sile sa výborne hodí napr. pre použitie v kuchyni alebo kúpeľni, pretože je odolný voči vode, teplotne stály a koróziovzdorný. Ak chcete zavesiť osušky do sauny, koženú bundu alebo ťažký župan, potom je háčik Powerbutton ideálnym riešením. V porovnávaní s bežnými metódami zabránite poškodeniu podkladu, pretože nepotrebujete žiadne skrutky alebo hmoždinky. Inovaíivne patentované samolepiace riešenie sa vyznačuje predovšetkým vďaka overenej vysokej kvalite značky Tesa. Nechajte vŕtačku v skrini a uľahčite si život so značkou Tesa!
Aby bola zaručená maximálna prídržná sila háčiku, dodržiavajte pri aplikácii nasledujúce pokyny: Najprv dôkladne očistite povrch, na ktorý chcete háčik peilepiť. Pomocou lepiacej pásky v tvare krúžku pripevnite adaptér a vyplnite ho pribaleným tekutým lepidlom. Počkajte dvanásť hodín a nechajte lepidlo stvrdnúť. Potom môžete na adaptér upevniť háčik a naňho zavesiť požadované predmety. Rovnako jednoduché je aj jeho odstránenie: Zoberte kliešte a uvoľnite adaptér zo steny jeho otáčaním. Zvyšky lepidla potom môžete úplne odstrániť bežnou škrabkou.

Nedrží na omietke, tapete, PE, PTFE alebo PP a nie je možné bez zvyškuu odstránt z omietky alebo tapety.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh upevnenia:Lepenie
Druh:Držiak na uteráky
Oblasť použitia:Montovaný na stenu
Materiál:Kov
Farba:Ušľachtilá oceľ
Rozmery a hmotnosť
Výška:4,5 cm
Šírka:4,5 cm
Dĺžka:3,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore