Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Držiak uterákov Turbo-Loc ušľachtilá oceľ lesklá 52 cm

Č.výr. 1155175

  • Moderný držiak uterákov z kovu s upevňovacím systémom Turbo-Loc
  • Turbo-Loc systém upevnenia na stenu: Špeciálne lepiace podložky na jednoduchú montáž bez skrutiek a vŕtania
  • Rozmery (V x Š x H): 7,5 cm x 52 cm x 8,5 cm
  • Extrémne pevné upevnenie na všetk
Informácie o výrobku
27,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1155175

Wenko držiak uterákov Turbo-Loc ušľachtilá oceľ lesklá 52 cm sa vyznačuje vysokou kvalitou vďaka nehrdzavejúcej ušľachtilej oceli. Praktická tyč potrebuje na upevnenie málo priestoru a ponúka dostatok miesta na uteráky. Držiak uterákov sa dá vďaka systému upevnenia na stenu Turbo-Loc upevniť ľahko, pohodlne a celkom bez vŕtania, hluku a nečistôt vo vašej kúpeľni.

Séria Turbo-Loc
Upevňovacia séria Turbo-Loc sa vyznačuje extrémne pevným upevnením na hladkých povrchoch. Špeciálny lepiaci vankúšik umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž a dá sa odstrániť bez zanechania stôp. Môže sa zaťažiť hmotnosťou do 40 kg.

Oblasť použitia a výhody
Použite držiak vo vašej kúpeľni na zavesenie uterákov a osušiek. Vďaka držiaku na uteráky budú vaše uteráky vždy na dosah ruky. Držiak uterákov vyrieši rýchlo a jednoducho váš problém chýbajúcich možností zavesenia vo vašej kúpeľni, a tým sa postará o viac úložného priestoru. Držiak uterákov ponúka miesto na 2 uteráky, resp. osušky.

Vlastnosti výrobku
Materiál: nehrdzavejúci kov
Farba: ušľachtilá oceľ lesklá
Rozmery (V x Š x H): 7,5 cm x 52 cm x 8,5 cm
Hmotnosť netto: 204 g

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh upevnenia:Lepenie
Druh:Držiak na uteráky
Oblasť použitia:Montovaný na stenu
Materiál:Kov
Farba:Ušľachtilá oceľ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:204 g
Výška:52,0 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore