Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Nástenný háčik Power-Loc Borello lesklý

Č.výr. 5233903

  • Štýlový, praktický dvojitý háčik
  • Upevnenie bez vŕtania
  • Extrémne pevné uchytenie na všetkých nosných povrchoch
Informácie o výrobku
18,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5233903

Rad Borello Power-Loc spája klasické tvary so stabilnou kvalitou. Háčiky tohto radu sú vyrobené v masívnom prevedení z nehrdzavejúceho zinkového tlakového výlisku a tým sa optimálne hodia na použitie v mokrej oblasti.
Praktický dvojitý háčik sa bez problémov a priestorovo úsporne prispôsobí akejkoľvek stene a udržiava uteráky a osušky, ako aj kúpacie plášte na dosah ruky, čo z praktického háčika robí užitočného pomocníka v kúpeľni alebo na WC pre hostí. Lepiaci systém Power-Loc ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a odkladacie police, ktoré je možné jednoducho pripevniť na stenu bez vŕtania alebo hmoždiniek.

Upevňovací rad Power-Loc testovaný TÜV sa vyznačuje extrémne pevným uchytením na všetkých nosných povrchoch, ako sú napr. obkladačky, prírodný kameň, betón, drevo a mnohé plasty. Upevňovací systém bez problémov drží aj na drsných a mierne nerovných podkladoch. Vďaka špeciálne vyvinutému, inovatívnemu jednozložkovému lepidlu sú upevňovacie háky trvale vysoko zaťažiteľné už po štyroch hodinách doby schnutia. Upevňovacie háčiky je možné kedykoľvek bezo zvyšku odstrániť a flexibilne znovu pripevniť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na uteráky
Materiál:Kov
Farba:Lesklý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:116 g
Výška:3,3 cm
Šírka:5,2 cm
Dĺžka:5,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore