Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Power-Loc Nástenné háčiky Loreto lesklé

Č.výr. 5233937

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

WC kefy a vešiaky na uteráky

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 5233937

Power-Loc série Loreto je spojením klasických tvarov a stabilnej kvality. Masívne háčiky tejto série sú vyrobené z nehrdzavejúceho zinkového tlakového odliatku a skvelo sa tak hodia pre použitie vo vlhkom prostredí.
Štýlový okrúhly háčik sa bez problémov hodí na akúkoľvek stenu a zabezpečí, že budete mať uteráky osušky alebo župany vždy po ruke. Tento praktický háčik je užitočným pomocníkom v kúpeľni alebo na WC pre hostí. Nalepovací systém Power-Loc ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a odkladacie police, ktoré je možné jednoducho - bez skrutiek, vŕtania alebo hmoždiniek - upevňovat na stenu.

Upevňovacia séria Power-Loc, testovaná TÜV, extrémne pevne drží na akomkoľvek nosnom povrchu, ako sú napríklad dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Tento upevňovací systém bez problémov drží aj na drsnom a mierne nerovnom podklade. Vďaka špeciálne vyvinutom inovatívnom jednozložkovom lepidle je možné háčiky trvalo zaťažit už po uplynutí štvorhodinovej doby schnutia. Upevňovacie háčiky je možné kedykoľvek opätovne bez zvyšku odstrániť a flexibilne znovu umiestniť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Držiak na uteráky
Materiál:Kov
Farba:Lesklý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:103 g
Výška:3,3 cm
Šírka:5,2 cm
Dĺžka:5,2 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore