OBI WC doska Agento s automatickým sklápaním

Č.výr. 5006655

  • Kvalitný duroplast
  • Nosnosť až 150 kg
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

22 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5006655

Kvalitná OBI SELECTION WC doska Agento je vyrobená z čistého duroplastu. Extra moderný materiál, ktorý sa vo vašich sanitárnych priestoroch skvele osvedčí. Čo sa hmatových vlastností týka, je porovnateľný s tradičnou keramikou. Navyše sa vyznačuje takými vlastnosťami, ako je odolnosť voči rozbitiu a extrémne dlhá životnosť. Duroplast nie je pórovitý a vďaka antibakteriálnemu efektu sa dá ľahko čistiť. Zabudovaný systém Quick-Release vás nadchne. Celý záves sa dá ľahko odpojiť a záchod dôkladne vyčistiť. Kovové závesy rovnako rýchlo znova nasadíte na kovové závitové skrutky, ktoré ste pri prvej montáži ukotvili priamo do záchodovej misy. Vysoko moderná WC doska má automatické sklápanie. Krycia aj sedacia časť WC dosky sa dajú vďaka tejto technológii sklopiť takmer bezhlučne.

Nadčasový dizajn, vysoká nosnosť.
S neutrálnou, žiarivo bielou farbou sa hodia ku každému štýlu zariadenia vašej kúpeľne alebo WC pre hostí. Vďaka vlastnostiam duroplastu a vynikajúcej kvalite spracovania má WC doska nosnosť až 150 kg. Potrebný montážny materiál je súčasťou balenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Špeciálne funkcie:Rýchle uvoľnenie
Optika:Uni
Farba:Biely
Materiál:Duroplast
Max. Zaťažiteľnosť:150 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,30 kg
Výška:4,0 cm
Šírka:37,5 cm
Dĺžka:44,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore