Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI WC doska Maipo s automatickým sklápaním

Č.výr. 5289665

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

WC sedadlá

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 5289665

OBI Deco-Line WC doska Maipo zaisťuje útulné prostredie vo vašej kúpeľni. Na výrobu bolo použité stabilné drevené jadro, ktoré má vďaka viacnásobnému lakovaniu povrch bez pórov a je preto veľmi hygienické a odolné voči vlhkosti. Materiálové zloženie zaisťuje obzvlášť vysokú stabilitu WC dosky. Integrovaný systém Quick Release okrem toho umožňuje jednoduché a dôkladné čistenie vášho WC. Súprava sa dá vytiahnuť bez pomocného náradia. Po vyčistení môžete antikorové závesy celkom ľahko opäť nasadiť na kovové závitové skrutky, ktoré ste pri prvej montáži ukotvili priamo do WC misy. Tento výrobok vás presvedčí vydarenou kombináciou dizajnu a kvality. WC doska a veko sú trvalo spojené pomocou závesov z robustného kovu. Účinné tlmenie hluku zaisťujú dorazy, ktoré sú umiestnené na oboch prvkoch na zaistenie tichého otvárania a zatvárania. Na tiché zatváranie veka má WC doska automatické sklápanie.

Moderný dizajn vo vynikajúcej kvalite
Rustikálny vzhľad tejto WC dosky zaisťuje stredomorskú atmosféru vo vašej kúpeľni. Vzhľad drevenej lodnej paluby upúta pozornosť vo vašej kúpeľni. Nezvyčajný dizajn tiež ponúka skvelú možnosť na vylepšenie vášho WC pre hostí. Vďaka extrémne pevnej konštrukcii s kovovými závesmi a dreveným jadrom je doska obzvlášť stabilná. Je dimenzovaná pre nosnosť až 150 kg. Toaletná doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zasuniete do príslušných príchytiek. V balení sa nachádzajú všetky potrebné tesnenia a skrutky na upevnenie dosky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Špeciálne funkcie:Rýchle uvoľnenie
Optika:S motívom
Farba:Hnedý
Materiál:MDF s akrylovým povlakom
Max. Zaťažiteľnosť:150 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,00 kg
Výška:5,8 cm
Šírka:36,5 cm
Dĺžka:46,0 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore