Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI WC sedadlo Cavado

Č.výr. 4774873

  • Vkusný dizajn s dreveným vzhľadom
  • Vrát. montážneho materiálu na jednoduché a rýchle upevnenie
  • Robustná a zaťažiteľná do 150 kg
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4774873

Vyzerá ako vaša podlaha? Nie, ide o baliv WC dosku Cavado so skvelým dreveným vzhľadom. Fotorealistický motív na veku toalety je rustikálnym dizajnovým prvkom v kúpeľni. Len vo vnútri sa nachádza pravé drevo, a to masívne drevené jadro z MDF. Zaručuje vysokú stabilitu veka a dosky. Vďaka viacnásobnému prelakovaniu, ktoré je odolné proti vlhkosti, sa dá úplne jednoducho čistiť a chráni dekor. Tlmiace prvky na spodnej strane WC dosky a veku chránia materiál pred menšími škodami. Stabilné spojenie medzi oboma dielmi je možné pomocou robustných závesov.

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že WC doska by nemala len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Drevené jadro tejto WC dosky je vyrobené zo solídneho materiálu MDF. Vďaka kombinácii so stabilnými kovovými závesmi má nosnosť až 150 kg. WC doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky potrebné na upevnenie sú súčasťou balenia. Mimoriadne pohodlne môžete WC dosku upevniť pomocou montážneho kľúča. Montážny kľúč je dostupný v predajni OBI.

baliv - stvorené pre život
Oáza pokoja je vaše miesto na utiahnutie sa z turbulentného všedného dňa. Nikde inde nemožno jednoducho na pár minút za sebou zamknúť dvere. Je teda skvelé, keď sa v kúpeľni spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako pri našich baliv WC doskách. Bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Nie
Rýchla montáž:Nie
Optika:S motívom
Farba:Hnedý
Materiál:Drevené jadro
Max. Zaťažiteľnosť:150 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,00 kg
Výška:6,0 cm
Šírka:45,7 cm
Dĺžka:37,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore