Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI WC sedadlo Morona

Č.výr. 4913323

  • Nápadný dizajn s pekným fotomotívom
  • Vrát. montážneho materiálu na jednoduché a rýchle upevnenie
  • Robustný a zaťažiteľný do 200 kg
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
 
27,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4913323

Kamene vo vode sú symbolom harmónie a pokoja. WC doska baliv Morona vám vďaka svojmu peknému fotomotívu na veku a doske pripomína, aby ste si občas dali prestávku. Dekor v jemných farbách sa jednoducho začlení do vašej kúpeľne a spraví z nej wellness oázu. Vo vnútri je zabudované MDF drevené jadro, ktoré zabezpečuje stabilitu. Viacnásobné lakovanie zabezpečuje hladký povrch, ktorý chráni dekor a dá sa ľahko čistiť. Pomocou tlmičov na spodnej strane WC dosky a veka je materiál chránený pred menšími škodami. Robustné závesy zabezpečujú trvalé spojenie oboch dielov.

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že WC doska by nemala len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Drevené jadro tejto WC dosky je vyrobené zo solídneho materiálu MDF. Vďaka kombinácii so stabilnými kovovými závesmi má nosnosť až 200 kg. WC doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky potrebné na upevnenie sú súčasťou balenia. Mimoriadne pohodlne môžete WC dosku upevniť pomocou montážneho kľúča. Montážny kľúč je dostupný v predajni OBI.

baliv - stvorené pre život
Oáza pokoja je vaše miesto na utiahnutie sa z turbulentného všedného dňa. Nikde inde nemožno jednoducho na pár minút za sebou zamknúť dvere. Je teda skvelé, keď sa v kúpeľni spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako pri našich baliv WC doskách. Bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Nie
Rýchla montáž:Nie
Optika:S motívom
Farba:Viacfarebný
Materiál:Drevené jadro
Max. Zaťažiteľnosť:200 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,00 kg
Výška:5,8 cm
Šírka:45,1 cm
Dĺžka:37,6 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore