Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI WC sedadlo Stone

Č.výr. 4712261

  • Veko na toaletu s automatickým sklápaním na tiché zatváranie WC dosky
  • Vrát. montážneho materiálu na jednoduché a rýchle upevnenie
  • Robustné a zaťažiteľné do 200 kg
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4712261

Je vaša kúpeľňa pre vás oázou wellnessu a radi by ste to vyjadrili aj jej vybavením? Potom je oválna baliv WC doska Comala II s pekným kamenným motívom presne to pravé pre vás. Stredomorský dekor vyžaruje pokoj a uvoľnenosť. Na vysokolesklom povrchu obzvlášť efektne vynikne tmavosivý odtieň.

Vysokokvalitná WC doska s automatickým sklápaním
Moderné sedadlo toalety má robustné drevené jadro z MDF. Okrem toho má odolný povrch vďaka viacnásobnému lakovaniu. Chráni dekor, poskytuje vám dodatočný komfort, pretože sa mimoriadne jednoducho udržiava. Pomocou tlmičov na spodnej strane WC dosky a veka je materiál chránený pred menšími škodami. Stabilné spojenie medzi oboma dielmi je možné pomocou robustných závesov. Automatické sklápanie zabezpečuje, že sa veko zatvára ticho.

Váš sen o kúpeľni, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že WC doska by nemala len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Drevené jadro tejto WC dosky je vyrobené zo solídneho materiálu MDF. Vďaka kombinácii so stabilnými kovovými závesmi má nosnosť až 200 kg. WC doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky potrebné na upevnenie sú súčasťou balenia. Mimoriadne pohodlne môžete WC dosku upevniť pomocou montážneho kľúča. K dispozícii vo vašej predajni OBI.

baliv - stvorené pre život
Oáza pokoja je vaše miesto na utiahnutie sa z turbulentného všedného dňa. Nikde inde nemožno jednoducho na pár minút za sebou zamknúť dvere. Je teda skvelé, keď sa v kúpeľni spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako pri našich baliv WC doskách. Bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Rýchla montáž:Nie
Optika:S motívom
Farba:Sivý
Materiál:Drevené jadro
Max. Zaťažiteľnosť:200 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,15 kg
Výška:5,7 cm
Šírka:46,2 cm
Dĺžka:37,6 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore