Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI WC sedadlo Tamega

Č.výr. 4913398

  • Univerzálny dizajn: jednoduchý a nadčasový
  • Vrát. montážneho materiálu na jednoduché a rýchle upevnenie
  • Robustná a zaťažiteľná do 150 kg
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
32,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4913398

WC dosku baliv Tamega len tak rýchlo nič nevyvedie z miery. Ak sa má používať v rodinnej kúpeľni a často sa spúšťať a zdvíhať, tak to je presne tá správna WC doska, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou. Je mimoriadne stabilná a robustná a navyše aj dobre vyzerá. Neutrálna farba sa ideálne začlení do vašej kúpeľne. Na dosiahnutie rozsiahleho zaťaženia dosky je vo vnútri zabudované masívne drevené jadro z MDF. Vďaka viacnásobnému lakovaniu vznikne robustný povrch nenáročný na údržbu. Pomáha vám tým, aby ste sa obratom ruky postarali o potrebnú hygienu. O trvalé spojenie medzi WC doskou a vekom sa starajú robustné závesy. A aby pri sklopení nič nebuchlo, obe sú na spodnej strane vybavené tlmiacimi prvkami.

Pretože chcete kúpeľňu, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že WC doska by nemala len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Drevené jadro z MDF tejto WC dosky je vyrobené zo solídneho materiálu MDF. Vďaka kombinácii so stabilnými kovovými závesmi má nosnosť až 150 kg. WC doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky potrebné na upevnenie sú súčasťou balenia. Mimoriadne pohodlne môžete WC dosku upevniť pomocou montážneho kľúča. Montážny kľúč je dostupný v predajni OBI.

baliv - stvorené pre život
Oáza pokoja je vaše miesto na utiahnutie sa z turbulentného všedného dňa. Nikde inde nemožno jednoducho na pár minút za sebou zamknúť dvere. Je teda skvelé, keď sa v kúpeľni spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako pri našich baliv WC doskách. Bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Nie
Rýchla montáž:Nie
Optika:Uni
Farba:Biely
Materiál:Drevené jadro
Max. Zaťažiteľnosť:150 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,20 kg
Výška:5,6 cm
Šírka:46,5 cm
Dĺžka:37,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore