Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

WC doska Garabi 3D podmorský svet s automatickým sklápaním

Č.výr. 1283571

  • S funkciou Easy-Clean a Quick Release na jednoduché čistenie
  • S automatickým sklápaním na tiché zatváranie WC dosky
  • Pohodlná montáž zhora
  • baliv - stvorená pre život
Informácie o výrobku
24,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1283571

Uprostred morského sveta: baliv WC doska Garabi vás presvedčí svojím skvelým útesovým motívom. Vďaka svojmu pestrému a živo pôsobiacemu 3D vzhľadu máte pocit, že sa sami ponárate do oceána. So svojím nápadným dizajnom sa toaletná doska stane atraktívnym prvkom vo vašej kúpeľni. Zatiaľ čo veko je vyhotovené s námorníckym vzorom, doska je jednofarebná biela. WC doska je vyrobená z nerozbitného polypropylénu, ktorý je mimoriadne stabilný a má dlhú životnosť. A aby ste ju mohli bez námahy a časovo úsporne vyčistiť, má toaletná doska hygienický a bezpórový povrch Easy-Clean. Aby WC dosky a veko pri sklopení nebuchli, obe sú na spodnej strane vybavené tlmiacimi prvkami. O trvalé spojenie medzi oboma dielmi sa postarajú robustné závesy. Aby nikto nevyskočil z postele: S automatickým sklápaním sa kryt zatvára takmer nehlučne. Na mimoriadne dôkladné čistenie môžete WC dosku jednoducho odobrať a opäť nasadiť vďaka funkcii Quick-Release. Vďaka vybaveniu Easy-Clean je povrch materiálu mimoriadne hladký a bez pórov, vďaka čomu sa nečistoty usádzajú len dosť ťažko. WC doska sa dá preto vyčistiť jednoducho vodou a pomocou najjednoduchších čistiacich prostriedkov.

Váš sen o kúpeľni, ktorá dlho vydrží
Sme toho názoru, že WC doska by nemala len dobre vyzerať, ale aj niečo vydržať. Preto kladieme veľký dôraz na používanie výlučne vysokokvalitných a robustných materiálov. Túto dosku sme vyrobili z robustného polypropylénu. Vďaka kombinácii so stabilnými plastovými závesmi má nosnosť až 200 kg. Všetko dobré prichádza zhora! Túto WC dosku môžete pripevniť zhora. Preto patrí otravné kĺzanie na podklade minulosti a navyše môžete vidieť, čo robíte. Montáž vám preto pôjde mimoriadne ľahko od ruky. Upevňujte sa úplne jednoducho pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky potrebné na upevnenie sú súčasťou balenia. Mimoriadne pohodlne môžete WC dosku upevniť pomocou montážneho kľúča. Montážny kľúč je dostupný v predajni OBI.

baliv - stvorené pre život
Oáza pokoja je vaše miesto na utiahnutie sa z turbulentného všedného dňa. Nikde inde nemožno jednoducho na pár minút za sebou zamknúť dvere. Je teda skvelé, keď sa v kúpeľni spojí kvalita, dizajn a funkčnosť: Ako pri našich baliv WC doskách. Bude vás spoľahlivo sprevádzať každý deň.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Rýchla montáž:Nie
Špeciálne funkcie:Rýchle uvoľnenie
Optika:3D-optika
Farba:Motív morský svet
Materiál:Polypropylén
Max. Zaťažiteľnosť:200 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,90 kg
Výška:5,5 cm
Šírka:46,5 cm
Dĺžka:36,4 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore