Wenko Premium WC doska Kos s automatickým sklápaním

Č.výr. 1154871

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

WC sedadlá

Popis výrobku

Č.výr. 1154871

Wenko Premium WC doska Kos presviedča jednoduchým, vysokokvalitným dizajnom bielej farby. WC doska sa tým ideálne prispôsobí vášmu štýlu zariadenia.

Vysoký komfort s automatickým sklápaním
Premium WC doska ponúka príjemný komfort sedenia. Praktické automatické sklápanie umožňuje jemné zatváranie veka. Zabudnite na hlasné buchnutie pri neúmyselnom zatvorení - s automatickým sklápaním sa WC doska zatvorí samočinne. Pohodlná vec, ktorej sa už nebudete chcieť vzdať.

Inovačné upevnenie Fix-Clip
Upevnenie Fix-Clip umožňuje ľahké a bezpečné uchytenie WC dosky. Upevnenie sa pritom jednoducho namontuje na keramiku. Po kontrole správnej koncovej polohy WC dosky môžete dotiahnuť skrutky a upevniť zaslepovacie krytky z ušľachtilej ocele. WC doska Kos sa dá teraz nasunúť do vopred upevneného držiaka a v prípade potreby ju môžete znova odstrániť. Táto výhoda umožňuje rýchle a predovšetkým dôkladné čistenie.

Klasický materiál
WC doska je vyrobená z bieleho duroplastu odolného proti poškriabaniu, ktorý sa jednoducho čistí. WC dosky z plastu, napr. duroplastu, patria k najbežnejším WC doskám. Gumená vložka zabraňuje nežiaducemu zošmyknutiu dosky. Wenko Premium WC doska Kos je navyše odolná proti poškriabaniu, trvanlivá a veľmi odolná proti rozbitiu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Rýchla montáž:Áno
Špeciálne funkcie:Rýchle uvoľnenie
Séria:Kos
Optika:Uni
Farba:Modrý
Materiál:Duroplast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,51 kg
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:44,0 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore