Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Wenko Premium WC sedadlo Ottana s automatickým sklápaním čierne

Č.výr. 5231360

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

WC sedadlá

Popis výrobku

Č.výr. 5231360

Kvalitne spracované čierne Premium WC sedadlo Ottana z duroplastu má klasický oválny tvar veka. Neposkytuje len príjemné sedenie, ale je vybavené aj praktickými doplnkovými funkciami.
Hlučné sklápanie veka tak vďaka automatickému sklápaniu Easy - Close patrí minulosti. Veko toalety sa sklápa jemne a ticho.
Hygienické upevnenie Fix - Clip z nehrdzavejúcej ocele umožňuje ako jednoduchú montáž, tak aj čistenie, pretože je sedadlo možno jednoducho sňať a nafúknuť. Má flexibilne nastaviteľné upevnenie, ktoré sa hodí pre všetky bežne dostupné typy WC.
Farva: čierna
Materiál: duroplast / nerezová oceľ
Rozmery (Š x H): Veko - 37,5 cm x 44,6 cm / vonkajší kruh - 37,6 cm x 45,2 cm / vnútorný kruh - 23,2 cm x 28 cm / vzdialenosť pre upevnenie - 8 cm x 16,5 cm / hmotnosť: 2 kg

Dodatočná gumová vložka, ktorá sa na toaletnej mise upevňuje pomocou systému Fix - Clip zamedzuje utekaniu WC sedadla.

WC sedadlo Premium Ottana v bielej farbe je vyrobené z duroplastu, s antibakteriálnou povrchovou úpravou Microsafe. Veľmi dobre sa hodí taktiež pre použitie na toaletách so zvýšeným počtom osôb ako napr. v obchodoch, ordináciách alebo kanceláriách, pretože je odolné proti poškrabaniu, nepraská, je trvanlivé a odoláva popáleniu cigaretami. Hygienický povrch sa ľahko čistí.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Automatika spúšťania:Áno
Antibaktériový:Áno
Rýchla montáž:Áno
Optika:Uni
Materiál:Plast
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,43 kg
Výška:45,5 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:38,0 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore