WC doska Kahana s automatickým sklápaním
Číslo výrobku 1278084Opis výrobku
Číslo výrobku 1278084
Toaletná doska Kahana s automatickým sklápaním dodá vašej kúpeľni alebo WC klasický nádych. Stabilná a masívna doska je vyrobená z lisovaného, stredne hustého dreveného vlákna. Vďaka niekoľkonásobnému prelakovaniu je odolná voči vlhkosti a má jednoduchú údržbu. Pánty z robustného kovu zabezpečujú pevné a trvácne spojenie medzi WC doskou a vekom.
Klasický dizajn v masívnej kvalite
WC doska má automatické sklápanie Soft-Close, vďaka ktorému sa dá veko zatvoriť potichu. Jednoduchou žiarivo bielou farbou sa zladí s akýmkoľvek štýlom vo vašej kúpeľni alebo WC. Vďaka pevnej konštrukcii s kovovými pántami má nosnosť až do 150 kg. Toaletná doska sa upevňuje pomocou závitových tyčí, ktoré zavediete do príslušných otvorov. Tesnenia a skrutky na upevnenie sú súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873043154
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Automatika spúšťania: | Áno |
| Antibaktériový: | Nie antibakteriálne |
| Špeciálne funkcie: | Soft-Close |
| Optika: | Univerzálna |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Drevené jadro |
| Max. Zaťažiteľnosť: | 150 kg |
| Tvar: | Oválny |
| Montáž: | Zospodu |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,87 kg |
| Výška: | 6,2 cm |
| Šírka: | 45,8 cm |
| Hĺbka: | 37,0 cm |
















