Albi Zábavné leto - hra Ring Toss
Číslo výrobku 2544153Opis výrobku
Číslo výrobku 2544153
Ring Toss je hra, v ktorej potrénujete svoju mušku. Terč umiestnite na vzdialenosť zhruba 3 metrov, alebo prípadne upravte podľa potrieb hráčov. Rozdeľte sa na 2 tímy alebo hrajte ako jednotlivci a striedajte sa v hádzaní krúžkov na drevený terč. Každá časť terča je za iný počet bodov a hrá sa na 5 kôl. Víťazí tím či hráč s najvyšším počtom bodov.
Informácie o výrobcovi
ALBI Česká republika a.s.
Thámova 13
Palác Karlín
186 00 Praha 8
info@albi.cz
8590228091772
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál: | Plast |
| Druh (typ): | Voľnočasové hry |
| Oblasť použitia: | Exteriér |
| Vek (vhodný): | 4 – 8 rokov |
| Druh Príslušenstvo: | Iné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 875 g |
| Výška: | 20,5 cm |
| Šírka: | 43,0 cm |
| Hĺbka: | 4,5 cm |











