Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Burg-Wächter Zabezpečenie okien Winsafe WS 11 biele

Č.výr. 1394493

  • Certifikát VdS pre drevené alebo hliníkové okná
  • Jednoduchá montáž
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1394493

Burg-Wächter zabezpečenie okien Winsafe WS 11 W SB bielej farby je vyrobené z robustného tlakového zinkového odliatku a je opatrené stabilnou, otočnou zástrčkou. Táto zástrčka zaručuje bezpečnosť a navyše vysoký komfort pri zatváraní. Konštrukcia je obzvlášť odolná proti vlámaniu. Zástrčka má certifikáciu VdS a ECB S pre drevené alebo hliníkové okná. Montáž zabezpečenia okien Winsafe WS 11 W SB značky Burg-Wächter bielej farby je veľmi rýchla a jednoduchá. Zástrčku možno pripevniť na hornú alebo spodnú časť okna alebo ku kľučke. Pozor! Minimálna montážna šírka je 26 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Bezpečnostná závora a reťaze
Použitie:Pre drevené okno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:325,0 kg
Výška:14,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore